Transfery

W okresie przygotowawczym do sezonu 2017/2018, szeregi Naszej drużyny wzmocniło kilku nowych zawodników. Pierwszym z nich jest Piotr Kurzydło piłkarz LKS ASM STARTER Hłudno, Piotrek dołączył do ZRYWu na zasadzie wypożyczenia. W Dydni będzie występował na pozycji środkowego pomocnika. Kolejnym wzmocnieniem jest Dawid Pocałuń występujący dotychczas w drużynie juniorów LKS Grabowianka Grabówka, Dawid występował na pozycji defensywnego pomocnika ale również dobrze radzi sobie jako napastnik. Młody piłkarz dołączył do Nas na zasadzie wypożyczenia. Kolejną nową postacią w szeregach ZRYWu jest Adrian Szul, który dołączając do drużyny rozpoczyna swoją przygodę z amatorską piłką, Adrian występował będzie na pozycji pomocnika. Ostatnim zawodnikiem który zasilił kadrę jest Bogdan Świder, dotychczas nie reprezentował żadnej drużyny, w Dydni występował będzie jako bramkarz.

Wszystkim nowym zawodnikom życzymy powodzenia i liczymy na udane występy !!!