LKS Golcowa 5:0 Dydnia ZRYW

Niestety nie był to dla Nas wymarzony start w rozgrywkach...już na samym początku bo w drugiej minucie tracimy bramkę na 1:0. Kilka minut później gospodarze prowadzą 2:0, brak konsekwencji w Naszej defensywie wykorzystuje zawodnik rywala który dobija piłkę po bramki. Na 3:0 gospodarze strzelają z rzutu karnego po faulu Naszego bramkarza w polu karnym. Kolejna bramka padła po indywidualnej akcji napastnika Golcowej i strzale po krótkim słupku.Do przerwy nie zdołaliśmy zagrozić bramce rywala na tyle aby zdobyć honorowe trafienie. W drugiej odsłonie mecz trochę się wyrównał i zarówno gospodarze jak i goście mieli swoje sytuacje bramkowe. Nasz rywal zdołał podwyższyć rezultat bramkowy, po wrzutce piłki w pole karne i strzale głową gospodarze ustalają wynik spotkania. Do końca meczu obydwie ekipy nie zdołały wykorzystać swoich sytuacji po strzałach z dystansu lub w sytuacjach sam na sam. Ostatecznie ZRYW przegrywa na ciężkim dla Nas terenie 5:0.

Liczymy na lepsza grę drużyny w kolejnym meczu, w którym to na własnym obiekcie podejmować będziemy ekipę z Domaradza.