Startujemy!!!

Strona ZRYWu po bardzo długiej przerwie zostaje reaktywowana!!! Jako administrator będę się starał na bieżąco informować o tym co w klubie oraz o przebiegu rozgrywek na szczeblu "B" klasy , grupy III.

Od kilku dni znamy listę drużyn które będą walczyły o tytuł mistrza ligi, oraz co za tym idzie o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. OZPN Krosno podał również uzupełniony terminarz na sezon 2017/2018. Grupa III będzie się składała z 12 drużyn, większość ekip jest Nam bardzo dobrze znana, np. Victoria Niebocko, Orły Jabłonka, LKS Golcowa, Sokół Domaradz, LKS Hłudno, Górnik Grabownica Starzeńska czy LKS Wzdów. Z dwiema drużynami spotkaliśmy się już we wcześniejszych latach, mowa o San Nozdrzec oraz LKS Trześniów. JKS Jasionów to drużyna z którą w ostatnim czasie zagraliśmy tylko raz w ramach eliminacji turnieju Gloria Victis w roku 2009, gdzie po 90 minutach remisowaliśmy 4:4, natomiast w karnych, decydujących o losach awansu do turnieju finałowego musieliśmy uznać wyższość rywala. Ostatnim a zarazem najmniej znanym Nam rywalem będzie drużyna z Izdebek... Start rozgrywek zaplanowany został na 13 sierpnia, drużyny "B'"klasy okręgu Krosno będą rozgrywały mecze w niedzielę.

ZRYW Dydnia jako gospodarz, podejmował będzie swojego rywala na stadionie w Dydni od godz.13:00.